Pomůcky pro přesun pacienta

Prohlédnuté produkty

EasyMove - Podložka dětská pro přesun pacienta z lůžka na lůžko

NP-EASYMOVE-D

Nový produkt

Podložka slouží pro přesun pacienta z lůžka na lůžko s minimální námahou pro obsluhující personál. Pro děti - rozměry 80 x 50 cm.

Více informací

5 323 Kč s DPH

Více informací

EasyMove je nejlepší pomůckou pro přenášení pacienta mezi nosítky, operačním stolem, nemocničním vozíkem, lůžkem, lehátkem pro CT, atd.
Při přenášení a ošetřování může ulevit bolesti pacientů tím, že umožňuje stabilní a bezpečný pohyb, a dále také snižuje náročnost práce zdravotnického personálu.

Na mnoha odděleních úspěšně používají dětský model i pro dosplělé.

 

Podložka je vhodná

- do nemocnic,

- na jednotky intenzivní péče,

- na operační sály,

- na pohotovost, ARO, traumatologii

- na neurologii

- na oddělení následné péče / léčebny dlouhodobě nemocných

- domovy pro seniory

- pro oddělení rtg, podložka je prostupná pro rtg záření

 

Použití:
Díky nízkému tření mezi vnějším krytem a vnitřní matrací, může obsluhující osoba snadno přesunout pacienta z místa na místo. Pacient vlastně po podložce sklouzne. Přesun funguje i mezi různými výškami.

Podložka je velmi užitečná pro zdravotní sestry, které manipulují s pacienty vyžadující zvláštní péči, mezi nosítky a postelí, vozíky, operačními stoly, rtg přístroji.

Podle současného požadavku na moderní ošetřovatelské způsoby, ošetřovatelství zahrnuje spoustu fyzické práce, což vede k bolesti zad nebo bolesti bederní oblasti u sester a sanitářů. V každodenní práci, zdravotní sestry tráví hodně času pomocí pacientům , kteří potřebují zvláštní péči a seniorům. Nyní, díky tomuto pomocnému nástroji, můžeme zmírnit fyzickou práci sester.


· Výrobek je jednoduchý na používání, nákladově efektivní, přenosný a lehký. Nejen, že může zmírnit utrpení lékařů a sester při pohybu pacientů, ale také může zmírnit bolesti a nepříznivé účinky u pacientů při přesunech.
· Zvýšení efektivity;
· Zvýšení kvality poskytované péče;
· Zmírnění bolesti pacientů.

  

  

Technické parametry:

Rozměry: 80 x 50 cm

Hmotnost: 2 kg

Nosnost: ≤ 200 kg

RTG transparentní

Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu (kryt) a PP desky (vnitřní deska)

  

Varianty:

Podložka Easy Move - 80 x 50 - dětská

Podložka Easy Move - 170 x 50 - pro dospělé

 

Návod k použití:

  • Nejdříve zvedněte nemocniční vozík do stejné výšky jako lůžko nebo operační stůl (nejvyšší rozdíl může být 15 cm), vozík by měl být co nejblíže k lůžku a na každé straně operačního stolu (lůžka) musejí stát dvě osoby;

   

  • Když je pacient přenášen z lůžka na vozík, osoba stojící u lůžka podepře pacienta v oblasti ramen a hýždí, pootočí pacienta k sobě, aby druhá osoba mohla rozbalit podložku Easymove a zasunout ji pod pacienta z jedné třetiny nebo jedné čtvrtiny. Osoba u lůžka podrží pacienta za ramena a hýždě a pokud by mohlo dojít k vysmeknutí pacienta, osoba u lůžka posouvá podložku dopředu, jakmile je přenášení dokončeno, osoba u lůžka podložku Easymove odstraní.

   

  • Pokud je mezi lůžkem a vozíkem mezera (maximálně 15 cm), je lepší použít prostěradlo natažené pod pacientem a stejným způsobem pacienta přesunout. Uchopte prostěradlo a podsuňte Easymove pod prostěradlo, přičemž pacient leží na boku. Pak společně s druhou osobou posouvejte prostěradlo na podložku, jedna osoba táhne k sobě a druhá lehce posouvá dopředu. Jakmile je přednášení dokončeno, odstraňte podložku Easymove.

   

   

  Doprava zdarma nad 4000 Kč

   

   

  2 dalších produktů ve stejné kategorii: