Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 209 Kč - 824 Kč

3M Lehká sádra

3M Lehká sádra

Podkategorie

 • 3M Podkladová vata
  3M™ podkladová vata: Podkladová vata je vyrobena je z netkaného polyesteru. Výhody: - porézní - dobře přizpůsobivá - snadno trhatelná - vhodná pro použití se všemi krycími materiály - dostupná v různých velikostech - 12ks v balení
 • 3M Scotchcast Plus
  3M™ Scotchcast™ Plus - Lehká sádra - tuhá (rigidní) V rámci kategorie lehká sádra existuje podskupina rigidních (zcela tvrdých) fixací, které se podkládají vatou. Jsou lehčí a pevnější nežli klasická sádra, ale nejsou určeny ke koupání. Syntetický fixační obvaz 3M Imobilizace Fixace 3M Scotchcast Plus kombinuje výhody pro pacienta při použití syntetického fixačního materiálu s rychlou, čistou a přesnou profesionální aplikací. Je to osvědčená terapie užívaná u miliónů pacientů na celém světě. Jednoduchá aplikace Aktivace vodou Vám umožní kontrolovat čas tuhnutí materiálu a zároveň rychlou a jednoduchou aplikaci. Materiál je pro pacienta velmi pohodlný a ušetří Vám čas. Vynikající tvarovací vlastnosti Kombinace tkaného skelného vlákna s pryskyřicí zajišťuje výbornou přizpůsobivost, vytvarování a laminaci materiálu dle potřeby konkrétní aplikace. Lehký a pohodlný Pacient může zatížit koncetinu již 30 minut po aplikaci materiálu 3M Scotchcast Plus, v porovnání s klasickou sádrou je pacient pohyblivější. .
 • 3M Soft Cast
  3M™ Soft Cast, polotuhá (semirigidní) lehká sádra Špičkou v lehké sádře je tzv. semirigidní lehká sádra. Tato polotuhá varianta umožňuje mimo jiné i sprchování a koupání ve vaně. 3M Soft Cast je tkaný materiál napuštěný vodou aktivovatelnými pryskyřicemi. Zůstává polotuhý a ohebný, takže poskytuje funkční oporu při léčbě poranění měkkých tkání a při aplikaci ortopedických castů. 3M Soft Cast je speciálně navržen k tomu, aby lékař mohl zvolit úroveň tuhosti potřebnou ke stabilizaci konkrétní zlomeniny / místa poranění a umožnil tak ostatním částem končetiny fungovat co nejlépe. Je snadné ho jak vytvořit, tak sejmout, má všestranné použití a poskytuje pacientům nebývalý komfort. Uživatelům - zdravotníkům nabízíme širokou podporu a školení: výuková centra v nemocnicích, výukové materiály, příručku a CD-Rom s názvem “Práce se Soft Castem” (“Working with 3M Soft Cast”). Obvaz dokonale přiléhá Není potřeba podkládat vatou. Variabilní opora Variabilní opora Při použití dlahy 3M Scotchcast Longuette nebo 3M Scotchcast Plus a fixačního obvazu 3M Soft Cast je možno cíleně stabilizovat problematické oblasti.
 • 3M Stockinette
  3M™ Stockinette - podkladová punčocha je vodoodpudivý, a proto vhodný pro použití se ​​Soft Cast a Scotchcast.

Počet produktů: 31

Zobrazení 1-31 z 31 položek

Aktivní filtry