Katalog

3M Lehká sádra

3M Lehká sádra V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • 3M Podkladová vata
  3M™ podkladová vata:Podkladová vata je vyrobena je z netkaného polyesteru.Výhody: - porézní - dobře přizpůsobivá - snadno trhatelná - vhodná pro použití se všemi krycími materiály - dostupná v různých velikostech - 12ks v balení
 • 3M Scotchcast Plus
  3M™ Scotchcast™ Plus - Lehká sádra - tuhá (rigidní)V rámci kategorie lehká sádra existuje podskupina rigidních (zcela tvrdých) fixací, které se podkládají vatou. Jsou lehčí a pevnější nežli klasická sádra, ale nejsou určeny ke koupání. Syntetický fixační obvaz 3M ImobilizaceFixace 3M Scotchcast Plus kombinuje výhody pro pacienta při použití syntetického fixačního materiálu s rychlou, čistou a přesnou profesionální aplikací. Je to osvědčená terapie užívaná u miliónů pacientů na celém světě.Jednoduchá aplikace Aktivace vodou Vám umožní kontrolovat čas tuhnutí materiálu a zároveň rychlou a jednoduchou aplikaci. Materiál je pro pacienta velmi pohodlný a ušetří Vám čas.Vynikající tvarovací vlastnosti Kombinace tkaného skelného vlákna s pryskyřicí zajišťuje výbornou přizpůsobivost, vytvarování a laminaci materiálu dle potřeby konkrétní aplikace.Lehký a pohodlný Pacient může zatížit koncetinu již 30 minut po aplikaci materiálu 3M Scotchcast Plus, v porovnání s klasickou sádrou je pacient pohyblivější. .
 • 3M Soft Cast
  3M™ Soft Cast, polotuhá (semirigidní) lehká sádraŠpičkou v lehké sádře je tzv. semirigidní lehká sádra. Tato polotuhá varianta umožňuje mimo jiné i sprchování a koupání ve vaně. 3M Soft Cast je tkaný materiál napuštěný vodou aktivovatelnými pryskyřicemi. Zůstává polotuhý a ohebný, takže poskytuje funkční oporu při léčbě poranění měkkých tkání a při aplikaci ortopedických castů.3M Soft Cast je speciálně navržen k tomu, aby lékař mohl zvolit úroveň tuhosti potřebnou ke stabilizaci konkrétní zlomeniny / místa poranění a umožnil tak ostatním částem končetiny fungovat co nejlépe. Je snadné ho jak vytvořit, tak sejmout, má všestranné použití a poskytuje pacientům nebývalý komfort. Uživatelům - zdravotníkům nabízíme širokou podporu a školení: výuková centra v nemocnicích, výukové materiály, příručku a CD-Rom s názvem “Práce se Soft Castem” (“Working with 3M Soft Cast”).Obvaz dokonale přiléhá Není potřeba podkládat vatou.Variabilní opora Variabilní opora Při použití dlahy 3M Scotchcast Longuette nebo 3M Scotchcast Plus a fixačního obvazu 3M Soft Cast je možno cíleně stabilizovat problematické oblasti.
 • 3M Stockinette
  3M™ Stockinette - podkladová punčochaje vodoodpudivý, a proto vhodný pro použití se ​​Soft Cast a Scotchcast.