Katalog

Povolené filtry:

  Novok - dekontaminace formalínu

  Novok - dekontaminace formalínu
  Roztoky a prášky na čištění a dekontaminaci formalínu / formaldehydu při menších či větších únicích

  Novok - dekontaminace formalínu Počet produktů: 5

  Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
  • 956 Kč Nový

   novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné.   novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

   956 Kč
   Nový
  • 1 815 Kč Nový

   novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. Je silnější a používaný při větších únicích novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

   1 815 Kč
   Nový
  • 968 Kč Nový

   novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. Prášek (zahušťovadlo) na dekontaminaci formaldehydu při větších únicích. novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

   968 Kč
   Nový
  • 4 598 Kč Nový

   novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. Sada na dekontaminaci formaldehydu při větších únicích. novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

   4 598 Kč
   Nový
  • 10 890 Kč Nový

   novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. novokit® je souprava pro nouzovou reakci speciálně navržená tak,  aby bezpečně absorbovala a vyčistila až 2,5 litru rozlitého formalinu.  novok® je vhodné...

   10 890 Kč
   Nový
  Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek