Novok - dekontaminace formalínu

Novok - dekontaminace formalínu
Roztoky a prášky na čištění a dekontaminaci formalínu / formaldehydu při menších či větších únicích

Novok - dekontaminace formalínu Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 956 Kč Nový
  Nové

  novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné.   novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

  956 Kč
  Nový
 • 1 815 Kč Nový
  Nové

  novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. Je silnější a používaný při větších únicích novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

  1 815 Kč
  Nový
 • 968 Kč Nový
  Nové

  novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. Prášek (zahušťovadlo) na dekontaminaci formaldehydu při větších únicích. novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

  968 Kč
  Nový
 • 4 598 Kč Nový
  Nové

  novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. Sada na dekontaminaci formaldehydu při větších únicích. novok® je vhodné používat k dennímu čištění, aby bylo zajištěno zdravější pracovní prostředí a minimální expozice nebezpečné látky.

  4 598 Kč
  Nový
 • 10 890 Kč Nový
  Nové

  novok® umožňuje zdravotnickému personálu provádět hloubkovou dekontaminaci na pracovišti, kdykoli to je nutné. novokit® je souprava pro nouzovou reakci speciálně navržená tak,  aby bezpečně absorbovala a vyčistila až 2,5 litru rozlitého formalinu.  novok® je vhodné...

  10 890 Kč
  Nový
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek