3M

Prohlédnuté produkty

3M™ Cavilon™ - Sprej 28 ml – nedráždivý bariérový film Zobrazit větší

3M™ Cavilon™ 3346E - Sprej 28 ml – nedráždivý bariérový film

3346E

Nový produkt

Sprej 28 ml – Bariérový film bez alkoholu, který na pokožce vytváří prodyšnou, transparentní a nedráždivou vrstvu.

 

Výrobce 3M USA Doprava

Více informací

278 Kč s DPH

Více informací

Výrobce 3M USA Doprava

 

 

Nedráždivý bariérový film Cavilon "No Sting Barrier Film je bariérový film bez alkoholu, který na pokožce vytváří prodyšnou, transparentní a nedráždivou vrstvu. Je vyvinut tak, aby ochránil neporušenou, poškozenou nebo ohroženou pokožku před močí, výkaly, jinými tělesnými kapalinami i před podrážděním lepidly a třením.

 

  • Nedráždí tkáně a nepůsobí bolest
  • Není cytotoxický
  • Neobsahuje alkohol
  • Je bezbarvý a transparentní
  • Propouští kyslík a vodní páry
  • Účinkuje až 72 hodin
  • Je hypoalergenní

 

Cennově výhodná a jednodušší forma pro ošetření větších ploch Vhodný zejména pro ošetření bederní oblasti a hýždí u inkontinentních pacientů, pomáhá předcházet inkontinenční dermatitidě nebo velmi efektivně přispívá k vyhojení již podrážděné nebo poškozené pokožky.

Vystačí na cca 170 aplikací

 

Indikace:

Vytváří ochrannou bariéru mezi kůží a dráždivými tělesnými tekutinami. Doručujeme jej používat jako preventivní ošetření v okolí tracheostomií a drénů, do okolí secernujících ran, i.v. katetrů (pouze ve sterilní verzi) a při riziku poškození kůže adhezivními materiály.

 

babykatetrrana
Chrání porušenou kůži při inkontinenciOšetření okolí I.V. vstupůOšetření ran
drenazadheze
Ošetřeni okolí drenáží, stomií a ran.Chrání pokožku před adhezivy.

Aplikace:

Nanáší se na čistou suchou kůži. Aplikaci je třeba opakovat po 48-78 hodinách (v běžných podmínkách). Nepoužívejte na infikované oblasti (př. mykózy) nebo jako náhradu sterilního krytí.

 

Aplikační technika:

Aplikace krok 1Aplikace krok 2
1. Před aplikací 3M Cavilon filmu musí být kůže čistá a suchá.2. Pomocí pěnového aplikátoru naneste film v jedné vrstvě na celou ošetřovanou plochu. Při použití spreje držte rozprašovací trysku 10 až 15 cm od kůže a rovnoměrným pohybem nad plochou kůže naneste film v jedné vrstvě na celou ošetřovanou plochu.
Aplikace krok 3Aplikace krok 4Aplikace krok 5
3. Pokud nějakou část vynecháte, naneste na ni přípravek znovu teprve po zaschnutí původně nanesené vrstvy (přibližně 30 sekund).4. Pokud nanášíte 3M Cavilon film na části s kožními záhyby nebo tam, kde dochází ke vzájemnému kontaktu kůže, dbejte na to, aby místa, ve kterých se kůže dotýká, byla od sebe oddělena tak, aby nanesená vrstva mohla před návratem do původní polohy důkladně zaschnout.5. Další aplikace se doporučuje alespoň každých 48 až 72 hodin (při normálním použití) nebo častěji podle potřeby.

 

 

 

DopravaKe stažení:

prospekt Cavilon

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: