• Nové
CryoPen X+
search
 • CryoPen X+

CryoPen X+

80 465 Kč
S DPH 66 500 Kč bez DPH

Kryochirurgické pero CryoPen poskytuje efektivní a bezpečnou metodu pro léčbu různých typů kožních problémů s minimálními vedlejšími účinky a rychlým časem zotavení.

CryoPen používá extrémně přesný proud oxidu dusného, což umožňuje lékařům cílit přímo na lézi bez poškození okolní zdravé tkáně.

Léčba trvá jen krátkou dobu, často jen několik minut, a může být prováděna v ambulantním prostředí.

je vysoce efektivní při odstraňování mnoha druhů nezhoubných kožních lézí, jako jsou bradavice, molusky kontagiosum a aktinické keratózy.

Počet
Produkt dostupný pro objednávání

CryoPen X+

S nejširší škálou aplikátorů CryoPen X+ je nejvhodnější pro širokou škálu lézí a je vhodný pro intenzivní a různorodé použití.

.

Zamýšlené použití:

Přístroj CryoPen je určen ke kryogennímu ošetření nezhoubných kožních lézí. Dávkuje extrémně přesný proud oxidu dusného, který se aplikuje přímo na lézi.

.

CryoPen X+ je vhodný pro:

Filiformní, ploché, vulgární, plantární a anogenitální bradavice, molluscum contagiosum a další typy benigních lézí.

.

CryoPen X+ se doporučuje pro:

Vhodné zejména pro větší/hlubší léze.

.

Aplikátory:

Dodáváno se 6 aplikátory:
Modrý: 1-3 mm
Bílý: 2-6 mm
Zelený: 4-8 mm
Žlutý: 7-20 mm
Modrý (délka 60 mm): 1-3mm (60 mm)
Bílý (délka 60 mm): 2-6 mm (60 mm)
(Barva aplikátoru / velikost léze)

.

Náplně:

Používá 8g nebo 16g náplně:
8g: 1 balení obsahuje 24 náplní
16g: 1 balení obsahuje 6 náplní
1 karton obsahuje 12 balení

Po nabití si náplň udržuje plný tlak po dobu několika týdnů.
Skladujte při pokojové teplotě.

.

Typičtí uživatelé:

Praktičtí lékaři
Dermatologové
Gynekologové
Urologové
Zubaři
Veterináři

.

.

DOPORUČUJEME PRO:

Vhodné zejména pro větší/hlubší léze.

Například: Akrochordon, aktinická keratóza a cheilitida, kapilární hemangiom, kožní leishmanióza, diskoidní lupus erythematodes, filiformní bradavice, ploché bradavice, vulgární bradavice, plantární bradavice, anogenitální bradavice, růžovka, lichen sclerosus, granuloma annulare, molluscum contagiosum, seboroická keratóza, virové léze a další typy benigních lézí.
.

OBSAH BALENÍ:

- Pero CryoPen X+

- 6 aplikátorů

- 6 kusů náplní N2O 16g

.

.

.

.

.

.

Doprava zdarma.

.

Precizní kryochirurgie, na dosah ruky

Chcete svým pacientům nabídnout novou úroveň pohodlí, komfortu a klidu prostřednictvím rychlého, efektivního a bezbolestného ošetření benigních kožních lézí? Ať už potřebujete kryochirurgický přístroj pro příležitostné nebo pravidelnější použití, najdete model CryoPen, který je ideální pro vaši praxi.

Kryochirurgie CryoPenem tedy poskytuje efektivní a bezpečnou metodu pro léčbu různých typů kožních problémů s minimálními vedlejšími účinky a rychlým časem zotavení.


Ošetřete benigní léze na obličeji

vláknité bradavice, pigmentové skvrny, kožní výrůstky, včetně na očním víčku, sluneční skvrny, kapilární hemangiom, akrochordon

.

Ošetřete benigní leze na těle

Ošetřete benigní leze na těle. stařecké skvrny. seboroická keratóza. aktická keratóza a chelitida, rosacea, diskoidní lupus erythematodes, solar lenitigo, moluscum contagiosum

.

Ošetřete benigní léze na nohou a rukou

ploché bradavice pravé / vilgární bradavice a plantární bradavice

.

Jak buněčná kryonekróza funguje?

.

Výhody kryochirurgie

Kryochirurgie, prováděná pomocí zařízení jako je CryoPen, nabízí řadu výhod při léčbě nezhoubných kožních lézí. Zde jsou některé z klíčových předností:

 • Přesnost:
  CryoPen používá extrémně přesný proud oxidu dusného, což umožňuje lékařům cílit přímo na lézi bez poškození okolní zdravé tkáně. Tato přesnost znamená, že léčba je velmi lokalizovaná.
  .
 • Minimálně invazivní:
  Oproti tradičním chirurgickým zákrokům je kryochirurgie méně invazivní. Není obvykle zapotřebí řezání nebo šití, což vede k rychlejšímu uzdravení a menším jizvám.
  .
 • Rychlost a pohodlí:
  Léčba trvá jen krátkou dobu, často jen několik minut, a může být prováděna v ambulantním prostředí. Pacienti obvykle mohou okamžitě pokračovat ve svých běžných aktivitách.
  .
 • Efektivita:
  Kryochirurgie je vysoce efektivní při odstraňování mnoha druhů nezhoubných kožních lézí, jako jsou bradavice, molusky kontagiosum a aktinické keratózy.

 • Minimalizace bolesti:
  Léčba je obvykle méně bolestivá než tradiční chirurgické metody a často vyžaduje menší použití lokální anestezie nebo vůbec.
  .
 • Nízké riziko infekce:
  Vzhledem k velmi omezenému poškození tkání a nedostatku otevřených ran je riziko infekce po kryochirurgickém zákroku obvykle nižší.
  .
 • Opakovatelnost:
  Pokud je potřeba, zákrok lze snadno opakovat, což je užitečné v případech, kdy léze nebyla plně odstraněna při prvním zákroku.

Servis

Proč zvolit CryoPen?

 

 

 

Více informací najdete zde

Cryopen

 

CryoPen v akci CryoPen Akademie

.

 

S-HO-CXPEP-02