SECURBIOP 20ml - kontejner pro bioptické vzorky - předplněná nádoba 10% NBF - balení 20 ks
search
  • SECURBIOP 20ml - kontejner pro bioptické vzorky - předplněná nádoba 10% NBF - balení 20 ks

SECURBIOP 20ml - kontejner pro bioptické vzorky - předplněná nádoba 10% NBF - balení 20 ks

2 533 Kč
S DPH 2 093 Kč bez DPH
SecurBiop® zabraňují uživatelům vdechovat nebezpečné formaldehydové výpary během odebírání a ukládání vzorků. Formalin se uvolňuje z předplněné komory do nádoby pouze tehdy, když je nádoba dokonale uzavřena. Díky jedinečné patentované technologii SecurBiop® zdravotničtí pracovníci již nebudou při manipulaci s formalinem zažívat nepříjemné pocity související s potenciálními zdravotními riziky.
Počet
Produkt dostupný pro objednávání

Bezpečnostní kontejner na vzorky biopsie

 

 

Secur Biop 20ml

- předplněná nádoba 10% NBF

- balení 20 ks

„Kontejner uzavřeného systému"
SecurBiop® a FORMALeasy® zabraňují uživatelům vdechovat nebezpečné formaldehydové výpary během odebírání a ukládání vzorků. Formalin se uvolňuje z předplněné komory do nádoby pouze tehdy, když je nádoba dokonale uzavřena. Díky jedinečné patentované technologii SecurBiop® zdravotničtí pracovníci již nebudou při manipulaci s formalinem zažívat nepříjemné pocity související s potenciálními zdravotními riziky.Pokud jde o kvalitu a bezpečnost, SecurBiop® ji bere vážně.

Usilujeme o nejinteligentnější a komplexní řešení,
s cílem poskytovat nejlepší kvalitu a bezpečnost na vašem operačním sále.

 

Předplněné nádoby formalínem

Předplněné nádoby formalínem SecurBiop®, navržené a vyráběné firmou TRACES (v rámci technologie „uzavřeného systému“), poskytují nejbezpečnější a nejprofesionálnější způsob shromažďování, přepravy a uchovávání vzorků biopsie.

Žádný kontakt s formalínem

Předběžným naplněním formalínu v uzávěru a jeho utěsněním hliníkovou membránou zabraňujeme chirurgům a zdravotním sestrám dostat se do kontaktu (přímého či nepřímého) s touto karcinogenní chemikálií.

Vložte vzorek a zašroubjte

Vložte vzorek do prázdného kontejneru a jednoduše jej zavřete zašroubováním víčka. Formalín automaticky proudí dolů z horní části. Díky 6 exkluzivním patentům značky TRACES zajišťuje SecurBiop® a jeho jedinečný design perfektní hermetické utěsnění, které brání operátorům v průběhu biopsie čelit všemožným rizikům. 

Výhody

Produkty SecurBiop® a FORMALeasy® jsou bioptické nádoby pro operátory, které zabraňují jakémukoli kontaktu mezi obsluhou a formalinem (samotnou látkou a jejími výpary) během biopsie.Bezpečnostní opatření

Vzhledem k nové evropské regulaci, kdy je formaldehyd určen jako karcinogenní a mutagenní látka, je nezbytné zavedení nových bezpečnostních opatření.Prevence rizik

V rámci prevenci rizik byly za tímto účelem vynalezeny a řádně patentovány produkty řady SecurBiop® a FORMALeasy®.Výzva k bezpečnosti ve zdravotnických zařízeních

V současné době se tradičně vkládá odebraný vzorek do jednoduché plastické nádoby, která se následně ručně plní formaldehydem. Operatér tak může snadno přijít do kontaktu s touto kapalinou či vdechnout její páry. Naopak systém vyvinutý naší společností účinně zabraňuje jakémukoliv kontaktu mezi obsluhou a formaldehydem, neboť formaldehyd je uvolněn do kontejneru pouze v případě, když je nádoba zcela uzavřena.Kontejnery uzavřeného systému

A to je důvod, proč jsme tento systém nazvali jako „kontejnery uzavřeného systému".Nejprofesionálnější způsob

Jedná se o nejbezpečnější a nejprofesionálnější způsob shromažďování, přepravy a uchovávání vzorků biopsie.


 

 

Inovativní mechanismus, který zaručuje maximální bezpečnost personálu.

Celý postup odběru vzorků – od sběru až po fixaci vzorku – se provádí pomocí hermetického systému, aby se chránil uživatel před přímým kontaktem s kapalinou a především s nebezpečnými výpary.

Exkluzivní a patentovaná technologie.

V současné době je SecurBiop® první a jediná značka na světě, která poskytuje takový rozsah od malých, až po velké nádoby, které umožňují bezpečně uvolnit formalín pouze tehdy, když jsou zcela uzavřeny.

Revoluční krok směrem k nemocničnímu prostředí bez formaldehydu.

Chráníme především zdraví pracovníků ve zdravotnictví, vždy poskytujeme inovativní řešení, která zaručují bezpečnější a lepší pracovní prostředí.
Doprava

S20